Kierownik Projektu / Project Manager

Nasz zespół poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Projektu, która będzie odpowiedzialna za koordynację procesu inwestycyjnego w projektach związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE), głównie farmy wiatrowe oraz instalacje fotowoltaiczne.

od 15000

Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z dziedzin takich jak elektrotechnika, budownictwo, urbanistyka, środowisko lub pokrewne.
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów ochrony środowiska.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu projektów w obszarze OZE, w tym projektów wiatrowych.
  • Praktyka w pracy dla Inwestora lub Generalnego Wykonawcy, a także współpraca z wykonawcami, podwykonawcami i dostawcami.
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B.
  • Umiejętność efektywnej pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Cechy jak dokładność, terminowość, komunikatywność oraz kreatywność.
  • Doskonała organizacja czasu pracy i skupienie na osiąganiu celów.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, QGIS oraz Pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku i w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii.
  • Znajomość procedur związanych z organami administracji, takimi jak ZE (Zakład Energetyczny) czy UG (Urząd Gminy).
  • Umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim, zarówno pisemnie, jak i ustnie.

Obowiązki na stanowisku:

  • Współpraca z podmiotami zaangażowanymi w realizację projektu, w tym urzędami i zakładami energetycznymi.
  • Monitorowanie harmonogramu projektu oraz zarządzanie budżetem.
  • Nadzór nad postępem prac w projekcie.
  • Analiza wykonalności projektów związanych z OZE, w tym farmami wiatrowymi, instalacjami fotowoltaicznymi itp.
  • Planowanie strategii realizacji projektów, ustalanie celów i harmonogramu działań.
  • Identyfikacja ryzyka i opracowywanie strategii zarządzania ryzykiem.
  • Zapewnienie zgodności projektów z przepisami i wymogami regulacyjnymi.
  • Monitorowanie i kontrolowanie budżetu projektu.
  • Utrzymywanie komunikacji z interesariuszami oraz przygotowywanie raportów dotyczących postępu projektów.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w branży OZE.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat (UoP) lub na zasadach B2B.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Możliwość udziału w rozwijaniu projektów związanych z OZE.
  • Kartę Multisport.
  • Pakiet opieki medycznej.

W Twojej pracy będziesz mieć szansę wpływać na rozwijanie zrównoważonych rozwiązań energetycznych, przyczyniając się do ochrony środowiska i zapewnienia dostępu do czystej energii.

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do zespołu pracującego nad przyszłością energetyki, czekamy na Twoją aplikację.

Zapraszamy do aplikowania wraz z CV i listem motywacyjnym.